Co mówią

o FIZJOCITO?
#

Współpraca

Nie ma lepszej reklamy niż opinie naszych pacjentów 
oraz możliwość pochwalenia się tym, 
współpracujemy z najlepszym!

Dawid
Godziek

Od wielu lat współpracuje z ekipą CITO, Kasia i Paweł organizują życie rehabilitacyjne osoby po urazie w sposób profesjonalny i komfortowy. Wytyczają ścieżkę przez którą siłą rzeczy większość z nas uprawiających sport będzie musiało przejść w sposób klarowny dlatego podopieczny czuje się zaopiekowany na każdym etapie rehabilitacji. Idealna współpraca na płaszczyźnie tych trudnych spraw! Treningowo też zostałem z CITO i czuje się jak u siebie na spocie!

Kinga
Rajda

Miałam możliwość współpracy z Panem Pawłem i jestem niesamowicie wdzięczna za okazaną mi pomoc. Efekt był natychmiastowy, żwawo wróciłam do najlepszej, silnej dyspozycji. W sporcie wyczynowym jest to bardzo ważne dlatego z otwartym serduchem polecam współprace jak ta, bo ważne jest by nie tylko przychodzić z bólem,ale przede wszystkim wiedzieć jak mu zapobiec, a dzięki Fizjocito nabyłam bardzo cenne wskazówki, które wniosły już na samym początku ogromne efekty.

Szymon
Godziek

Współpraca z CITO w ostatnich latach zaowocowała życiową formą oraz nowymi sukcesami na arenie międzynarodowej. Indywidualne podejście do dyscypliny, nieszablonowy program treningowy oraz profesjonalizm to tylko kilka z wielu powodów dlaczego CITO jest najlepsze

Kacper
Woryna

Hej, nazywam się Kacper Woryna i zajmuję się profesjonalnie sportem żużlowym. Przygodę z tym sportem zaczynałem w wieku 5 lat, natomiast profesjonalnie jeżdżę już 10 lat. Odkąd pamiętam, zawsze przykładałem dużą wagę do przygotowań do sezonu pod względem fizycznym. Przez te lata poznałem wiele ludzi, którzy pomagali mi stawać się co raz to lepszym zawodnikiem, z roku na rok lepiej przygotowanym na trudy sezonu. Na FizjoCito trafiłem dzięki rekomendacji znajomego. Współpracujemy ze sobą na dobre tak na prawdę od 2020 roku i prawdę mówiąc, cała moja wiedza i doświadczenie w przygotowaniach stały się niepotrzebne. Paweł otworzył mi oczy i od razu wrzucił mnie na poziom, którego nigdy bym nie osiągnął, dzięki jego wiedzy, doświadczeniu i najważniejsze – indywidualnym podejściu do człowieka. Praca z nim to czysta przyjemność. W okresie przygotowawczym nie mogę się doczekać kolejnego tygodnia, kiedy dostanę nową pulę ćwiczeń. Ważne jest też to, że cały czas nadzorowana jest ta sfera fizyczna. W razie kontuzji, czy mikro urazów od razu działamy tak, aby nic nie stanęło na przeszkodzie w kolejnych tygodniach przygotowań czy występów w trakcie sezonu. Dzięki FizjoCito nasz pierwszy wspólny sezon przejechałem przygotowany najlepiej w mojej karierze, czerpałem radość z jazdy przez cały sezon tak jak i z przygotowań i co najważniejsze – obyło się bez kontuzji.
Bez względu czy jesteś sportowcem, czy potrzebujesz rehabilitacji, czy chcesz po prostu zapobiegać urazom, nawet siedząc przed biurkiem w ciągu dnia, warto pomyśleć o Fizjo Cito. Ja jestem bardzo szczęśliwy i wdzięczny za to, że jesteśmy razem na pokładzie!

Sławomir
Łukasik

Wylądowałem u Pawła z Fizjocito bardzo krótko po rekonstrukcji zerwanych więzadeł. To była najgorsza kontuzja w całej mojej sportowej karierze. Paweł przedstawił mi plan leczenia i wyjaśnił dokładnie wszystkie jego etapy. Bardzo indywidualne i spersonalizowane podejście pozwoliło mi dojść do całkowitej sprawności w niezwykle szybkim tempie. FIZJOCITO to jeden z najlepszych fizjoterapeutów dostępnych dla sportowców. Nieszablonowe podejście i działania pozwalają szybko wrócić do pełni zdrowia.

Mikołaj
Tempka

Trafiłem do FizjoCito po rekonstrukcji kolana. Rehabilitacja trwała 6 miesięcy. Podczas wizyt można się wiele dowiedzieć i zrozumieć w jaki sposób wykonywać ćwiczenia. Nawet na spotkaniach on-line wszystko było wytłumaczone. Bardzo profesjonalne podejście.

Damian
Hudzik

Nie ma co ukrywać, głównie dzięki pracy wykonanej z Pawłem, mogłem ponownie wrócić do grania w siatkówkę i treningów siłowych bez bólu pleców z którym zmagałem się przez 2 lata. Poza wyleczeniem licznych kontuzji, Paweł również odpowiada za moje motoryczne przygotowanie do sezonu. Niesamowity warsztat, wiedza i profesjonalizm. Paweł jako fizjo/trener łamie wiele schematów i zdecydowanie polecam każdemu współpracę z nim!

Filip
Wadowski

Paweł jest bardzo profesjonalnym i doświadczonym fizjoterapeutą, który stale się rozwija. Swoją ogromną wiedzę przekazuje w przystępny sposób, tak by pacjent zrozumiał. Do każdego podchodzi indywidualnie, co pozwala na gruntowne zbadanie problemu oraz dobranie odpowiedniego i skutecznego leczenia. Po każdej kontuzji leczenie pod okiem CITO stawiało mnie na nogi. Bardzo polecam każdemu!

Wojtek
Ranosz

Jestem bardzo zadowolony z z obsługi. Szybki powrót do pełnej sprawności oraz znakomite prowadzenie zawodnika przez cały sezon. Każdy rodzaj ćwiczenia jest tłumaczony na najwyższym poziomie. POLECAM

Adam
Glosowic

Damian
Pawelec

Robert
Chmiel

Jestem żużlowcem od 8 roku życia, trenowałem z różnymi ludźmi, trenerami. Poznałem wiele treningów i możliwości jak można trenować i co robić żeby sprawdziło się to w moim sporcie, w praktyce. Fizjoterapeuta i trener od przygotowań Paweł Janczyk z ośrodka CITO zmienił moje postrzeganie na zdrowie i trening. Zawsze sądziłem, że robiąc wszystkie możliwe aktywności bez planu w ilości maksimum to tylko same plusy, jak się okazało – ani trochę. Nauczyłem się podstaw, o których nigdy nie myślałem. U Pawła każdy etap jest dobrze rozplanowany pod kątem danego ciała i predyspozycji, aby trening był jak najbardziej efektywny. W moim odczuciu mimo niedługiej współpracy czuje się na motocyklu lepiej niż kiedykolwiek. Mając świadomość, że poświęciliśmy więcej uwagi na dobrym rozplanowaniu przygotowań zauważyłem że trzeba to robić z głową i pod okiem fizjoCITO. Mimo mniejszej ilości treningów, czuje się o wiele lepiej niż przez poprzednie lata mojej kariery. Mówiąc wprost jestem zachwycony tym i że mogę tu trenować.

Dawid
Czekaj

Bertosz
Giemza