Fizjocito

O nas

Centrum Indywidualnej Terapii

FIZJOCITO

stawia na „narzędzia” warsztatu fizjoterapeuty, które w sposób bezpieczny
i zgodny z zasadami sztuki pomagają pacjentom powrócić do optymalnej sprawności.

Za priorytet przyjmujemy podniesienie jakości ruchu poprzez

OPTYMALIZACJĘ RUCHU W CODZIENNYCH CZYNNOŚCIACH

1

Diagnoza

wnikliwa diagnoza
czyli dokładna analiza danej dysfunkcji

2

Praca

praca nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi czyli zwiększenie możliwości poruszania się

3

Optymalizacja

optymalizacja ruchu w codziennych czynnościach niezależnie od tego czy dotyczą one pracy zawodowej, aktywności ruchowej czy też profesjonalnego uprawiania sportu

Fizjocito

Zespół

Zespół CITO to osoby najlepiej wykwalifikowane i zmotywowane, które swoją wiedzę, zaangażowanie oraz doświadczenie przelewają na pracę z pacjentem. Nasze podejście cechuje profesjonalizm, zastosowanie najświeższych a zarazem sprawdzonych doniesień naukowych oraz korzystanie z najskuteczniejszego asortymentu medycznego. To wszystko pozwala we właściwy sposób przebyć drogę od terapii do treningu.

Katarzyna Kozak

Ekonomistka, która przebojem wskoczyła do świata polskiej fizjoterapii wprowadzając CITO w świat sportów ekstremalnych na najwyższym poziomie.

Zawsze dbająca o jakość usługi zarówno na wielkich imprezach sportowych jak i w naszej codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. W porozumieniu z fizjoterapeutami zawsze podejmuje trafne decyzje pozwalające na rozwój firmy i propagowanie fizjoterapii.

Odpowiedzialna za sprowadzenie do Europy przełomowych opasek kompresyjno-chłodzących co tylko potwierdza tezę, że lubi proste i skuteczne rozwiązania.

Paweł Janczyk

Fizjoterapeuta z 18 letnim stażem.

Od początku swojej zawodowej przygody stawiający na narzędzia pracy, które w sposób stały są w stanie niwelować dysfunkcje narządu ruchu.

Odnosi się do podstawowych zagadnień fizjoterapii poprzez ciągłe jej promowanie, kreowanie innowacyjnych programów prewencji schorzeń narządu ruchu, wykorzystywanie sprawdzonych terapii co wszystko sprzyja skutecznemu i szybkiemu usprawnianiu pacjentów.

Aktualnie osobisty fizjoterapeuta czołowych zawodników sportów ekstremalnych w przeszłości mocno powiązany z światem piłki ręcznej co podniosło jego umiejętności interwencji terapeutycznej do poziomu pozwalającego na tworzenie autorskich programów szkoleniowych.

Wykładowca na licznych szkoleniach i konferencjach min pod przewodnictwem prof. Zbigniewa Śliwińskiego oraz autor licznych publikacji dla branżowych czasopism.