Szkolenie
05.08.2019

JEDNODNIOWY, INTENSYWNY, PRAKTYCZNO-TEORETYCZNY kurs prowadzony przez mgr Pawła Janczyka z Cito Centrum Indywidualnej Terapii jest adresowany do zawodników, amatorów, zawodowców, osób aktywnych chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii sportowej i jej roli w kolarstwie.

Szkolenie roweroweSzkolenie rowerowe Szkolenie rowerowe Szkolenie rowerowe

Centrum Indywidualnej Terapii CITO zbiera doświadczenie w fizjoterapii od ponad 15 lat, gdzie głównymi zainteresowaniami od samego początku była fizjoterapia traumatologiczno-ortopedyczna wraz z analizą narządu ruchu w ujęciu funkcjonalnym oraz analizą wzorców ruchowych charakterystycznych dla danej dyscypliny sportowej i związaną z tym potrzebą tworzenia programów treningowych dla samej korekcji narządu ruchu, a także programów wspomagających trening zawodników w celu osiągnięcia lepszych rezultatów.

Rozwój sportów rowerowych wraz z ekstremalizacją różnych odmian kolarstwa generuje znacznie większą liczbę urazów, z którą w pierwszej kolejności musi zmierzyć się sam poszkodowany. Szkolenie jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku miłośników dwóch kółek, którzy chcą w sposób świadomy i nowoczesny dbać o dobrą kondycję aparatu ruchu i szybki powrót do zdrowia w chwili doznania urazu.

Zapisy ruszają:

--------------> https://szkolenierowerowe.pl <-----------------

Do zobaczenia!

Powrót