Pakiet Usług Gwarantowanych CITO
15.07.2015

Nasza oferta Pakietu Usług Gwarantowanych ma na celu zadbanie o prawidłowy tok postępowania rehabilitacyjnego w momencie doznania urazu narządu ruchu.

Za priorytet stawiamy doprowadzenie do pełnej sprawności według najwyższych standardów leczenia fizjoterapeutycznego prezentowanego przez Naszą placówkę.
Korzyści z posiadania Pakietu Usług Gwarantowanych Cito to przede wszystkim zapewnienie prawidłowej rehabilitacji a co najważniejsze zminimalizowanie jej kosztów leczenia.

Aby Nasza usługa mogła trafić do każdego, dysponujemy dwoma lokalizacjami Jaworzno oraz Libiąż. Asortyment medyczny, którym posługujemy się jest najwyższej klasy, o czym świadczy jego obecność w najbardziej prestiżowych klubach w Polsce oraz na całym świecie. Pracujemy tylko na produktach sprawdzonych i skutecznych.

Pełne informacje na temat Pakietu Usług Gwarantowanych można uzyskać kontaktując się z Nami telefonicznie lub mailowo.

                            

WOMBAT Dirt Jumping Cup
08.07.2015

Ostatnia sobota była bardzo gorąca zarówno pod względem temperatury jak i atmosfery imprezy. Ten dzień był pełen takich trików jak backflip, frontflip, superman oraz 360ki w różnych kombinacjach. Tor przejazdowy został zbudowany na samym środku rynku co sprawiło, że zawody z serii FMB World Tour WOMBAT Dirt Jumping Cup były bardzo widowiskowe. Nie obyło się bez licznych interwecji fizjoterapeutycznych, gdzie mogliśmy się wykazać szybką rekacją, wiedzą oraz profesjonalnym asortymentem medycznym.

Poniżej można zobaczyć Naszą fotorelację z strefy CITO.

       

Team CITO
01.07.2015

Team Cito w obiektywie Arkadiusza Obszyńskiego podczas Extreme Day Rybnik 2015

  

Powrót