Joy Ride Zakodays - Zakopane 2016
29.06.2016

Szkolenia z zakresu fizjoterapii sportowej dla riderów oraz treningu funkcjonalnego podczas Joy Ride Zako Days - Zakopane 2016

Było naprawdę GOOOORĄCO!!!!☀️☀️☀️ Produkty chłodzące Dr. Cool cieszyły się dużym zainteresowaniem. Takie oto reakcje pod naszym namiotem

JoyRide Zako Days
17.06.2016

Szkolenie z zakresu fizjoterapii sportowej i treningu funkcjonalnego rowerzysty, taki temat przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych.

Pamiętajcie‼️‼️

100% wpisowego zostanie przeznaczone na Maxa Świerkowskiego z Zakopanego, o którym więcej można dowiedzieć się pod tym linkiem:

http://fundacja.konradgaca.pl/donations/uratuj-maxia-pomoc-dla-maxia-swierkowskiego/

W trakcie wykładu zaznajomimy słuchaczy z dwoma tematami:

1) Strategia postępowania pourazowego- droga od urazu do lekarza. Postępowanie zgodnie z protokołem POLICE, złoty standard na całym świecie w momencie doznania urazu. Przedstawienie niezbędnego asortymentu medycznego, „must have" każdego rowerzysty.
Ćwiczenie aplikacji opasek chłodzących w przypadku najczęściej zdarzających się urazów.

2) Słabe i mocne punkty w ujęciu analitycznym narządu ruchu ridera. Jak radzić sobie z nabytymi kompensacjami wynikającymi z jazdy na rowerze. Przykładowe badanie na uczestnikach wykładu oraz sposób korygowania danych dysfunkcji w oparciu o najskuteczniejsze koncepcje fizjoterapeutyczne z zakresu badania funkcjonalnego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!!!

BĘDZIE SIĘ MOŻNA SPORO DOWIEDZIEĆ A JEDNOCZEŚNIE POMÓC!!!

Bieg Gladiatora Bielawa
13.06.2016

Przez cały okres trwania zawodów, każdy z zawodników mógł skorzystać z konsultacji fizjoterapeutycznej z zakresu schorzeń narządu ruchu a także z asortymentu z dziedziny zimnolecznictwa.      

Interwencje terapeutyczne, konsultacje z zakresu schorzeń narządu ruchu oraz wytyczne dotyczące optymalizacji treningu. Tak właśnie wyglądało zaplecze fizjoterapeutyczne Cito Centrum Indywidualnej Terapii podczas pierwszej edycji Biegu Gladiatora w Bielawie.

  

Powrót