Mountainboard
26.11.2014

Niedawno odwiedził CITO fenomenalny Szymon Jesionek z JesionekTeam, reprezentujący mistrzowski poziom w mountainboardzie. Cieszy nas fakt, że coraz więcej młodych osób może pochwalić się takimi osiągnięciami. Praca z takimi ludźmi jest niebywale przyjemna, a nawet czasem zaskakująca. Dla tych, którzy nie znają mountainboardu zapraszam do obejrzenia filmiku poniżej.

Wykład Fizjoterapia w medycynie paliatywnej
18.11.2014

Wykład "Fizjoterapia w medycynie paliatywnej" już za nami. Tak tak ....zaczynam od definicji "rehabilitacji" tzn. "Rehabilitację definiuję się jako postępowanie lecznicze, w którym maksymalnie wykorzystuje się potencjał fizyczny, psychiczny i społeczny pacjenta w celu zmniejszenia stopnia jego niepełnosprawności, a dzięki temu poprawy jakości życia i stworzenia możliwości większej integracji społecznej". Później mam nadzieje, że nie zanudzam słuchaczek, tylko staram się przekazac ważne informacje w miły i łatwo przyswajalny sposób. 

rehabilitacja libiąż

Jaworzno
17.11.2014

 

Libiąż
17.11.2014

Gabinety
14.11.2014

Od listopada pojawiła się nowa lokalizacja dla gabinetu CITO Centrum Indywidualnej Terapii-Jaworzno. Teraz możecie nas znaleźć w Libiążu oraz Jaworznie.

              

Jest i Jaworzno!
13.11.2014

 OK, zaczynamy! są dwa gabinety obiecujemy że będzie więcej, dziękujemy za wsparcie i cierpliwość przed otwarciem w Jaworznie.   

                

Powrót