Sukcesy pacjentów cieszą =]
30.10.2019

W piątek 25.10.2019 w Utah w USA odbyły się legendarne zawody Red Bull Rampage. Poziom trudności tej rywalizacji jest skrajnie niebezpieczny więc każdy udany przejazd jest ogromnym sukcesem.

Niesamowite widowisko poprzedzone nieludzkim wysiłkiem. W tym roku Szymon Godziek miał jedną z trudniejszych tras, z którą porawdził sobie wyśmienicie i ostatecznie zajął 6 miejsce. Jednak widzowie docenili jego przejazd i otrzymał nagrodę publiczności co chyba cieszy najbardziej. Gratulacje od zespołu CITO!

Szymon trening rehabilitacyjny

 fot.Nikola baron

Szymon Godziek w drodze do Rampage!!!
14.10.2019

Tegoroczne przygotowania do najbardziej ekstremalnej rowerowej imprezy roku Szymon Godziek przechodził pod okiem CITO w sposób wyjątkowy.

Powracający do zdrowia najpierw po ciężkiej operacji stawu kolanowego Szymon musiał w drugiej części roku zmierzyć się z problemami stawu ramienno-łopatkowo-obojczykowego.

Taki układ sprawił, iż równocześnie należało ułożyć program ćwiczeń mający na celu uzyskanie pełnej sprawności obu stawów jak i program, który pozwoli na utrzymanie optymalnej formy fizycznej, potrzebnej do tego aby w tak wymagającym sprawdzianie jakim jest Rampage dać z siebie wszystko.

Na bazie koncepcji KC, MSI i PS ciągle powtarzalne testy wskazują na fakt, iż Szymon jest gotowy do tego aby walczyć w tej imprezie o najwyższe cele.

Jeśli chcecie trenować jak Szymon zapraszamy na www.szkolenierowerowe.pl

Cito Centrum Indywidualnej Terapii Cito Centrum Indywidualnej Terapii Cito Centrum Indywidualnej Terapii

fot. Adam Glosowic

https://www.redbull.com/pl-pl/stalowe-miesnie-red-bull-rampage-szymon-godziek?fbclid=IwAR03EWmivpY4Gn6b08B5Bf96wXZhSxFhAm6QsrmxM_lgFgC5FkTpfVp6-qs

Dirt Picnic Suszec
09.10.2019

 Kolejna edycja Rowerowego Dirt Picnic’u w Suszcu organizowana przez Dawida Godźka przechodzi już do historii! Relacja z #godziekbrothers

Bliżej fizjoterapii
04.10.2019

W ostatnią sobotę września podczas Pikniku u Dawida można sie było z NAMI spotkać a także porozmawiać na tematy związane z fizjoterapią i nie tylko =]. Cieszymy się, że tak spore zainteresowanie miała akcja skierowana do dzieciaków "małych riderów", którzy mogli skorzystać z analizy narządu ruchu. Do zobaczenia za rok! 

Cito Centrum Indywidualnej Terapii Cito Centrum Indywidualnej Terapii Cito Centrum Indywidualnej Terapii Cito Centrum Indywidualnej Terapii

fot. Adam Glosowic 

Powrót