Taping sztywny czy taping elastyczny
19.10.2017

Wszysto uzależnione od tego jaki jest problem i jaki chcemy osiągnąć efekt.
Terapeuci Rehabilitacja Salwator Park Magdalena Herdzina, Ewa Kowal, Karolina Myszor, Kacper Szlęzak mieli możliwość udoskalania swoich technik podczas zeszłotygodniowego szkolenia prowadzonego przez Pawła.

 

Testy plus szkolenie
19.10.2017

Dla kadry instruktorów z EHschool w Rehabilitacja Salwator Park Mikołów przeprowadziliśmy szkolenie połączone wraz z treningiem. Przede wszystkim rozłożyliśmy na czynniki pierwsze kite, wake oraz snowboard

Dawid Godziek- BMX Red Bull rider
18.10.2017

Urazy to nieodłączny element każdego sportu. Szybka interwencja specjalistów zarówno fizjoterapeuty jak i lekarza traumatologa to prawidłowa ścieżka postępowania, która daje możliwości na szybki powrót do walki o najwyższe cele.

 

Joy Ride- Kluszkowce 2017
09.10.2017

W maju mieliśmy okazję prowadzić szkolenie z fizjoterapii podczas Joy Ride Bike Park - Kluszkowce 28.05.2017 Duża dawka wiedzy oraz duże zainteresowanie. Zagadnienia jakie przygotowaliśmy:

Prewencja urazów w oparciu o analizę narządu ruchu rowerzysty.
Protokół postępowania pourazowego.
Potrzeba schładzania organizmu podczas aktywności fizycznej.

Szybka regeneracja kluczem do osiągnięcia najwyższych celów.

Do zobaczenia w przyszłym roku! 


 

Filip Wadowski
09.10.2017

Jesteśmy dumni z naszych pacjentów!!!
Filip Wadowski, zawodnik kadry narodowej RP w piłkę ręczną swój okres przygotowawczy do zgrupowania sumiennie przeprowadził w gabinecie w Jaworznie pod okiem Paweł Janczyk, teraz bezpośrednio po przyjeździe czas na regenerację!

 

Powrót